Selamlar, evrenin gizemlerini çözme arzusu içerisinde olanlar! Hayatın monotonluğundan sıyrılmak, ötesine bakmak, daha fazlasını anlamak ve keşfetmek isteyenler… İşte karşınızda Eksantrik İlimler Akademisi’nden size özel bir fırsat!

Düşlediğiniz, kaderin derinliklerine meraklı bir mistik dedektif olmayı arzu ediyorsanız, evren size yanıtını veriyor. Kaderin nasıl işlediğini merak edenlere, nasip ve kısmetin ne anlama geldiğini kavramak isteyenlere, hatta şansın ne olduğunu görme hevesinde olanlara…

Alanında uzman, profesyonel bir Astrolog Olmak isteyenlere Eksantrik İlimler Akademisi’nin kapıları ardına kadar açık!

Akademi’nin bilgelik dolu odalarında, astrolojiyi kullanmayı öğrenebilir ve yıldızların dilini keşfedebilirsiniz. Antik çağların engin bilgeliği ile günümüzün bilgi ışığını birleştiren astroloji eğitimlerimizle, gizemli evrenin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? En baştan yani hazırlık seviyesinden başlıyoruz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Eğitim setimizde neler mi var?

Bilgi hazinemizin içinde neler var bir bakalım;

✔Astrolojinin Gizemli Tarihçesi

✔Mitoloji: Tanrıların ve kahramanların dili

✔Astrolojide Elementler ve Nitelikler: Evrenin temel yapı taşları

✔Gölge ve Sentez Burç Hesaplaması: Karakterinizin gizli yüzleri

✔Natal Haritanın Aksları ve Tipleri: Kişisel enerjinizi yönetme

✔Astrolojide Evler ve Anlamları: Hayatınızın farklı yüzleri

✔Astrolojide Gezegenlerin Burçlardaki ve Evlerdeki Etkileri: Gezegen enerjilerinin hayatınıza yansıması

✔Chiron, Juno ve Lilith Astroidlerinin Etkileri: Yaralarınız, aşklarınız ve vahşi doğanız

✔Astrolojide Majör Açılar, Açı Kalıpları, Ay Düğümleri, Ay Fazları ve çok daha fazlası

✔Astrologların “Solar Fire” Programı Eğitimi: Yıldızların dilini konuşabileceğiniz en popüler programın ayrıntılı kullanımı.

✔Transit, Progress, Profeksiyon, Solar Arc, Solar Return ve Gezegen Return Teknik Anlatımları: Zamanın ötesine bakış ve öngörü yöntemleri.

✔Tüm müfredatımızın ayrıntılı ders notları PDF formatında dersler ile beraber sizlere sunulacaktır.

Sırlarla dolu bu koridorlarda yürümeye hazır mısınız? Çünkü eğitimlerimiz zengin ve esrarengiz bir macera vaat ediyor. Kendi zamanınızda video derslerimizi tekrar ederek Temel Seviye eğitimlerimize hazırlanabilirsiniz. Derslerimiz, sınırlı sayıdaki öğrencilerimize özel bir e-posta içerisinde gönderilir ve dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Ödeme seçeneklerimiz oldukça esnek. Hazırlık seviyesi için 4 aylık derslerimizi, tek seferde veya aylık taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Mistik bilgeliğin kapılarını aralamaya hazır olanlar için, Hazırlık Seviyemize kayıtlarımız başlamıştır. Bu yolculuğa çıkan öğrencilerimiz, sonrasında Temel seviye online canlı ders eğitimlerimize devam edeceklerdir.

Eğitimlerimiz, kendi hızınızda ilerlemenize olanak sağlar. Durup düşünebilir, sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ödeme seçeneklerimiz esnektir, tek seferde veya aylık taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz.

Bu macera dolu yolculuğa çıkan her katılımcı, sonunda katılımcı belgesiyle ödüllendirilir. Peki, siz bilgelik yolunda ilerlemeye, yıldızların sırlarını keşfetmeye ve evrenin dilini çözmeye hazır mısınız?

0543 297 5530 numaralı telefonu arayarak Hülya Hanım ile iletişime geçebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Evrenin gizemli ve esrarengiz sırlarını keşfetme fırsatını kaçırmayın! Sizleri, Eksantrik İlimler Akademisi’nde bekliyoruz…